Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Klienti i gjuan në të pasme, kamarjerja  ‘e thyen në mes’ (Video)

Lajme të ngjashëm

Kamerat e një bari kanë kapur momentin kur një klient ngacmon seksualisht kamarieren, por e pëson keq.

Incidenti ka ndodhur në  Savannah, Gjeorgji, kur një 21-vjeçar çohet në këmbë dhe duke ecur qëllon me pëllëmbë në të pasme kamarieren Emelia Holden.

Kjo e fundit nuk ia përton por i kthehet në moment dhe e përplas në shesh.

“E kapa dhe e hodha në shesh, ndërsa kolegët e mi telefonuan policinë”, ka thënë kamarjerja e cila është përgëzuar nga shumë njerëz për veprimin kurajoz.

Më shumë