Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Klientët mbushin lokalet në Itali, policët hyjnë brenda, ata i përzënë të revoltuar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

710868ea49d1d86e251d7a634dd34c5c

Italia është një nga shtetet europiane më të prekura nga koronavirusi dhe ndodhet në masa të rrepta anticovid-19.

Megjithatë ka plot qytetarë që nuk i respektojnë këto masa duke mbushur lokalet dhe të argëtohen me miqtë e tyre.

Në rrjete sociale janë publikaur foto dhe video të cilat janë bërë virale, ku shihen klientë të ndryshëm që të kenë mbushur lokalet dhe të shijojnë atmosferën nën ritmet e muzikës.

Ndërkohë në një video shihen policët që futen në lokal për të vendosur qetësinë dhe rendin, por klientët i përzënë të revoltuar. “Dilni jashtë, jashtë”, dëgjohen ta njëzëri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img