Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

KLGJ emëron Ilirjana Olldashin në Gjykatën e Apelit të Posaçëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka emëruar Ilirjana Olldashin në Gjykatën e Apelit të Posaçëm.

Kjo thellon më shumë mungesën e gjyqatëvë në GJJKO. GJKKO duhet të ketë 16 gjyqtarë nga të cilët aktualisht ka vetëm 5-së.

Kujtojmë që Ilirjana Olldashi ka qenë gjyqtarë në gjykatën e krimeve të rënda dhe ka kaluar Vettingun pa asnjë lloj problemi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img