Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Klevis Balliu tallet me Lulzim Bashën: Pa mbështetjen e Berishës, as roje parkimi nuk bëhej dot te Bashkia e Tiranës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i PD Klevis Balliu, ironizon publikisht kreun aktual të PD Lulzim Basha. Pasditen e kësaj të enjteje, Balliu është shprehur në media se Lulzim Basha pa mbështetjen e Sali Berishës nuk bëhej dot as roje parkimi në Bashkinë e Tiranës, kur u zgjodh dhe kryetar.

“Pa Sali Berishën as roje parkingu nuk bëhej dot te Bashkia e Tiranës. Ai i futi thikë pas shpine Sali Berishës. Po demokratëve të thjeshtë çfarë u bën ky. Unë nuk kam pasur këto mendime për Lulzim Bashën, por ky me këto që po bën, ka qartazi një plan për shkatërrimin e PD”, u shpreh ish-deputeti në Abc Neës.

Më tej, ai mbrojti nismën e “Foltores” së Sali Berishës duke u shprehur se “Demokratët nuk kanë hallin e Sali Berishës. Kanë hallin se kanë humbur 8 vite rresht.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img