Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Klevis Balliu publikon foton me partneren e tij dhe bën urimin e veçantë në ditën e Shën Valentinit

Lajme të ngjashëm

Sot, në ditën e Shën Valentinit nuk ka munguar një urim as nga Klevis Balliu.

Ai ka publikuar një foto me partneren e tij, krah së cilës i uron të gjithë ndjekësit e tij që të kalojnë një ditë të mbushur me lumturi dhe dashuri.

“ Të dashur miq.

Ju uroj Gëzuar Shën Valentinin.

Kalofshi një ditë të mbushur me lumturi dhe dashuri.

Gëzuar.”, shkruan Balliu.

Më shumë