Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Klea Huta publikon foton e ëmbël me bebushin, është aq i vogël sa dora e saj e mbulon të gjithin (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e83279759e50b8cc38d50c95f7bb5511

Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një djalë të cilin e pagëzuan me ermin e veçantë, Krid.

Pas disa ditësh moderatorja ka dalë nga spitali dhe i vogli ka shkuar në shtëpi. Nuk kishte se si të ndodhte ndryshe, mirëseardhjen e të voglit ata e kanë pritur me një suprizë.

Moderatorja ka publikur një foto në Instagram ku duhet një tortë e madhe ngjyrë blu. “Mirë se erdhe në shtëpi bebushi Krid”- shkruhet në tortën që Klea ka ndarë në InstaStory.

torte.png

Sakaq, pak orë më parë Klea ka publikuar nje tjetër foto të bebushit, por ia ka mbuluar fytyrën e vockël me dorën e saj.

klea.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img