Klea dhe Elgiti bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:50 04-06-2020 Klea dhe Elgiti bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit

Çifti i njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë sot prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë moderatorja, përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shihet dora e vogëlushit të porsalindur.

Klea ka zbuluar edhe emrin e zgjedhur të djalit, i cili është shumë i veçantë.

Nuk dihet nëse Krid është një bashkim shkronjash nga çifti, por ka marrë pëlqimin  e të gjithëve.

“Të dashurojmë Krid 04/06/2020. E paç jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty. Zot faleminderit. Por mbi te gjitha faleminderit ty Elgit dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa s'ta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston”, ka shkruar Klea.

Screenshot_7.png

 

Untitled-1-4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094408988952637
array(1) { ["section"]=> string(86) "klea-dhe-elgiti-behen-prinder-per-here-te-pare-zbulohet-emri-i-vecante-i-djalit-209049" }