Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Klaudia Pepa në shtrat pa të brendshme, ‘tërbohet’ fituesi i Big Brother, ja çfarë bën (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9ce904f8a3b37973e74e8568fcb5e9d2

Balerina e njohur Klaudia Pepa është padyshim një nga vajzat më të komentuara të showbizzi-t shqiptar. Ndarja e saj nga koreografi Albi Nako bëri shumë bujë. Ndërsa Klaudia tërheq gjithnjë vëmendje me fotot dhe videot provokuese që ndan në rrjetet sociale.

Së fundmi balerina ‘ka ngritur temperaturat’, teksa është shfaqur duke pozuar në shtrat pa të brendshme. Kjo foto e saj, ka “tërbuar” fituesin e Big Brother, Vesel Kurtishaj.

Ky i fundit i ka komentuar balerinës në foto me dy emoji, me dy sy me yje dhe një flakë.

yyyyyyy.PNG

vesss.PNG

 

download.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img