Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Klas dhe sharm, “sfilata” para Kuvendit, ja si u veshën deputetët e ministrat për seancën e sotme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këtë të enjtë është zhvilluar sërish seanca parlamentare e radhës. Si çdo seancë tjetër edhe kësaj here nuk mund të qëndronim pa komentuar look-un e deputetëve.

Veshjet e tyre firma dhe ngjyra e zezë dhe bojqelli dominonin këtë të enjte. Nga fotot e kapura deputetët burra shihen të veshur seriozë, ndërsa deputetet femra, shpalosin të gjithë sharmin e tyre. Ndër to, më në sy ranë deputetja, Grida Duma, Etilda Gjonaj dhe deputetja më e re e Kuvendit, Andia Ulliri.

1632389300 A1
73e8caf9 40f8 4f1c 940f 330c4bec2c16
0d10fa60 38b4 4ee6 ade3 ab6e591a6a0d 418x350 1
dc29c83e 7c3a 4e3b b057 e8da18d42706 1
2f432139 744f 4122 84d0 317a46bbfb76 2

8213287c 29ee 40f1 a05d 1b7147076453
c24d97fd 1884 4d35 9d77 f43bc4268b94
6bad71dc d31d 451d 945f 3fcc8727ae1b
6dba294b fdd2 43af 8b6f fa8de3796855
73f110a1 8c9a 442f 91a4 8b1146121569

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img