Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Klajda Gjosha kujton të atin e ndjerë dhe bën dedikimin prekës në ditën e lindjes së tij: Babush, sa shumë mall kam për ty…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha sot ka bërë urimin prekës për të atin e ndjerë. Në ditën e lindjes së tij Gjosha e ka uruar atë dhe ka treguar se sa shumë ja ndjen mungesën.

“Gezuar Ditelindjen babush! Ohhhh zot sa shume mall dhe sa shume dashuri per ty!”, shkruan ajo.

I ati i ish-ministres u nda nga jeta vitin e kaluar duke lënë një dhimbje të madhe mbrapa.

Në çdo intervistë të sajën Gjosha ka treguar mes lotësh marrëdhënien e veçantë që ka pasur me të dhe sa i rëndësishëm ka qenë ai për Klajdën.

Më shumë

spot_img
spot_img