Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Klajda Gjosha bëhet teze dhe ndan foton e ëmbël me ndjekësit: Kjo është Alisa!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministrja Për Integrim, Klajda Gjosha është bërë teze, e një vajze të quajtur Alisa.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruan se pak orë më parë motra e saj ka sjellë në jetë një vajzë dhe se është shumë e emocionuar.

albsig

spring

“Kjo është Alisa! Ëngjëlli qe solli në jetë motra ime, vetëm pak orë më parë. Pafund emocion dhe momente që do të mbeten gjatë në kujtesën time” shkruan Gjosha në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img