Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Kjo video do ju emocionojë e përlotë, shikoni sytë e vajzës dhe kuptoni

Lajme të ngjashëm

Kjo është një video vërtet prekëse që na ndihmon të kuptojmë se çfarë do të thotë talasemi. Këtë e dëshmojnë më së miri sytë e kësaj vajze që vuan sëmundjen dhe ka nevojë vazhdimisht për gjak.

Video është realizuar për të dhënë mesazhin e dhurimit të gjakut, si i vetmi shpëtim për këta të sëmurë që kanë nevojë për gjak të paktën 2 herë në muaj.

{mp4}37302{/mp4}

Më shumë