Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Kjo pjatë e përdorur kushton plot 22 mijë dollarë (ARSYEJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eeae5bf15c5dde7a90b38e470aa03889

Këngëtari i famshëm i grupit rok ‘Nirvana’, Kurt Kobain ishtë ulur një ditë në një piceri në qytetin e Washington.

Atje këngëtari hëngri një picë në një pjatë prej letre dhe më pas shkruajti tekstin e një prej këngëve të tij.

Kjo pjatë prej letre e ruajtur nga pronari i dyqanit të picave u shit në ankand pas 29 vitesh në shumën e 22 mijë dollarëvr! Pronari që bëri ofertën mbetet i panjohur por me siguri do të jetë dikush që adhuron shumë grupin rok dhe këngëtarin pasi nuk pritej që pjata të arrinte kaq shumë.

Që këtej e tutje duhet të mendojmë mirë se çfarë duhet mbajtur ose hedhur…

61189179_412902886218262_432876409300451328_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img