Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

“Kjo kitarë më sjell ndërmend këngën që luante im atë”, Aleksia Peleshi thur vargje për Korçën e saj (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi prej kohësh është një nga emrat e njohur të showbizit, e cila gjithmonë e ka shfaqur hapur dashurinë e saj për Korçën.

Përmes një video, Aleksia I ka kushtuar një poezi pikërisht qytetit të saj të lindjes ku hodhi dhe hapat e parë, ndërsa shfaqen në klip familja e saj, prindërit dhe dy vëllezërit e saj.

Teksa e cilëson Korçën shtëpinë e saj, ajo që bie në sy është kujdesi i Aleksias për të përshkruar rrugicat e Korçës, por dhe momentet pikante dhe mjaft emocionuese nga jeta e saj, sikurse është pasioni I babait të saj Niko Peleshi për kitarën.

https://youtu.be/Dd4Ow1MDom4

Më shumë
spot_img
spot_img