Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kjo është VIDEO e Bujar Leskaj, që i referohet Rama: Mundje ‘kokë më kokë’ brenda në lokal, me kanatjere dhe i dehur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5cc6713523b4b1e7e5a4e53c8196c331 scaled

Kjo është video të cilës i është referuar sot kryeministri Edi Rama, teksa sulmoi drejtuesin politik të PD në Vlorë, Bujar Leskaj.

Video është regjistruar kohë me parë, kur Leskaj ishte kreu Kontrollit të Lartë të Shtetit. Ai shihet teksa “ndeshet” brenda në lokal me një prej miqve të tij. Të dy janë dukshëm të dehur e me kanatjere, ndërsa vihen “kokë më kokë” në duel me njëri-tjetrin.

Mes miqve të Leskaj që ndodhet në lokal shquhet dhe Sali Shehu, ish-deputet i PD dhe sot kryetar i FRD-së, i cili bën rolin e arbitrit.

VIDEO:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img