Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kjo është vajza e përdhunuar nga shefi i Policisë në Fushë Arrëz: Më nxori 2 mijë lekëshin…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kishte shkuar në polici për të denoncuar përdhunimin që i ishte bërë nga një grup personash, por edhe në komisariat ka rënë viktinë e përdhunimit, këtë herë nga shefi i Policisë së Fushë- Arrëzit.

Bëhet fjalë për Adrianën, vajza e cila ka denoncuar shefin e Policisë së Fushë-Arrëzit Izmir Duraku, duke e akuzuar për përdhunimin e saj në vitin 2015.

Në atë kohë shefi i policisë mbante detyrën e specialistit të Hetimit të Krimeve në Shkodër.

Kallëzimi në polici është bërë kohët e funditt nga vetë vajza, në praninë e një psikologu.

Tashmë 27 vjeçare e rritur jetime në Shkodër ka vendosur ta bëjë publike historinë e saj, duke treguar edhe si ndodhi ngjarja.

“Polici ka bërë një gjest shumë të keq, shumë të poshtër. E ka nxjerrë 2 mijë lekëshin, e ka lënë në tavolinë, më ka goditur dhe më ka thënë “zhvishu tani”, tregon Adriana.

Ndërkohë të gjithë presim të dëgjojmë historinë e plotë të vajzës nga Shkodra, e cila do të transmetohet në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

LEXO EDHE: EMRI / Arrestohet shefi i Policisë në Fushë-Arrëz, përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona

Më shumë


spot_img

spot_img