Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Kjo është URGJENTE për të gjithë shqiptarët, Yuri Kim bën lajmërimin: Mos prisni derisa të jetë tepër vonë…(E PLOTË)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

95b97ea1aba55ade10ac25980ef00f44

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka bërë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët shqiptarë që të marrin karta të reja identiteti në mënyrë që të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kim shkruan se lëshimi i letërnjoftimeve të reja biometrike është një pjesë thelbësore e marrëveshjes mbi reformën zgjedhore.

“Shumë urgjente që të gjithë qytetarët shqiptarë që të marrin karta të reja identiteti në mënyrë që ata të marrin shërbime dhe të votojnë në zgjedhjet 4/25. Lëshimi i letërnjoftimeve të reja biometrike është një pjesë thelbësore e marrëveshjes 6/5 mbi reformën zgjedhore. Ju lutemi mos prisni derisa të jetë tepër vonë – merrni letërnjoftim të ri * tani * kështu që të mund të votoni më 4/25”,- shkruan Yuri Kim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img