Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Kjo është toka ime’, modelja shqiptare feston ditëlindjen në malësinë e Tuzit: Këtu e rrita trupin…

spot_img

Lajme të ngjashëm

7d3cb65c1a60cde2f9fbf206e5d5482e

Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me origjinë nga Mali i Zi, gjithmonë përmes rrjeteve sociale publikon foto apo video me përmbajtje patriotike, duke mos e fshehur kurrë origjinën e saj.

Modelja e njohur e cila jeton në SHBA, u kthye në atdhe ditën e zgjedhjeve në Mal të Zi, për të mbështetur partitë shqiptare.

Duke publikuar pamje të vendlindjes së saj, ajo shprehet se aty janë perëndimet më të bukura të diellit.

“Kjo është toka ime Këto janë perëndimet më të bukura të diellit Kjo është toka e jonë Këtu e rrita trupin, këtu e kalova fëmijërinë, këtu e ndjej veten më të plotë! S’ka si vendi i yt!”- shkroi modelja krahas fotos.

Ditën e sotme Emina feston 36-vjetorin, dhe me anë të një fotoje të ëmbël postuar në Instagram, kujton si 18 vite më parë po bëhej gati për të ikur nga vendlindja, në kërkim të një jete më të mirë.

Më shumë

spot_img