Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

‘Kjo është nusja e djalit tim’, Klea Huta bën ‘krushqi’ me moderatoren e njohur

spot_img

Lajme të ngjashëm

0eb0b3712ad120755eed311cd74a4aec

Klea Huta e ka zgjedhur nusen e djalit të saj, Kridit, edhe pse ai është ende shumë i vogël.

Në një psotim të moderatores Jonida Vokshi, e cila prezantonte për herë të parë të bijën Emi, Klea i ka lënë një koment shumë special.

Asaj ia “rrëmbeu” zemrën vajza e Jonidës, aq sa vendosi që ta marrë nuse për djalin e saj.

“Ohhh shpiiirt i vogël, mos të paftë syri keq të dua Emiiiii, kjo pra miq është nusja e djalit tim”, shkruan Klea.

Edhe komenti i bashkëshortit të Jonidës, Besnikut, tërhoqi vëmendjen, i cili i krahasoi nervat e Jonidës me atë të të bijës, dhe bukurinë e saj me të tijën: “Mrrolat si nona vet (e shoqet e saj) …. e bukur si unë ju du”, shkruante Besniku.

Capture-17-600x275.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img