Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Kjo është mënyra si e përcjell dashurinë Roza Lati (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Roza Lati e nisi me pishina verën dhe po e përfundon sërish në pishina, edhe në këtë ditë kur dielli nuk është në favor të saj.

“Pi pak verë dhe shpërndaj shumë dashuri”- shkruan Roza teksa ngre gotën e verës e zhytur brenda pishinës.

Kjo është mënyra që ka zgjedhur Roza për të shpërndarë shumë dashuri.

 

? ???? Have some wine and share some love!

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img