Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Kjo është lulja 7-vjeçare që humbi jetën dje në aksident, gazetari bën apel: Të zbardhet ngjarja, fajtori të vihet para drejtësisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c41ca3cc6c9c548a61505fc16c9e6861

Dje humbi jetën në mënyrë tragjike 7-vjeçarja Amarisa Canaj, pasi një automjet e përplasi në aksin Vlorë-Peshkëpi.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në komisariat dhe po vijojnë procedurat përkatëse. Ndërkohë gazetari i Vlorës, Enrik Mehmeti ka publikuar foton e vajzës dhe bën apel që përgjegjësi të marrë atë që meriton.

Ai ngre shqetësimin se drejtuesit e mjeteve nuk kanë kujdesin e duhur në rrugë, ndaj duhet të merren masat përkatëse.

Screenshot_28.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img