Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kjo është gjyshja ‘rebele’ që dogji posterin e Edi Ramës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

35603b53a0d9b1e7dbb4e6616627d326

Përveç parullave kundër qeverisë, protestuesit kanë djegur përpara godinës së Kryeministrisë edhe foton e Edi Ramës.

Piromania ka qenë pikërisht kjo gjyshe, e cila mesa duket ka mbledhur shumë mllef ndaj kryeministrit të vendit dhe e ka shprehur revoltën e saj në këtë mënyrë.

Ajo është ndihmuar nga disa persona që ndodheshin aty pranë për ta çuar deri në fund misionin që i kishte vënë vetes.

Lexo edhe: Si u pa protesta në rrjetet sociale, humor dhe ironi me protagonistët (Foto)

415.jpg

5111.jpg

n-ona.jpg

protesta-okokoko.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img