Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
24 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Kjo është dhoma jote, e kemi ngrohur që të shtrihesh’, Rama batuta me pronarin e kantinës: Jo jo, nuk fle gjumë unë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

92b7a67715f4a1ad3033d8c8059e1946

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar një kantinë në zonën e Peshtanit të Beratit, sipërmarrje që është mbështetur dhe nga vetë qeveria.

Gjatë vizitës së tij në ambientet e kantinës Rama pa me detaje pjesën ku prodhohej vera dhe bodrumin ku ruhej, teksa e përgëzoi të zotit për idenë origjinale zellin për të punuar.

Kryeministri e cilësoi një demokrat, por nga ata demokratë që punojnë dhe nuk flenë gjumë. I zoti i hotelit kur po i tregonte Ramës dhomat e areduara me stil tepër origjinal i tregoi dhe dhomën e tij, por Rama nguroi.

Nurellari: Kjo është dhjoma jote sot e mot…

Rama: Është e bukur shumë…

Nurellari: E kemi ngrohur nëse doni të çlodheni pak…

Rama: Jo nuk fle gjumë unë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img