Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Kjo është çmenduri”, denoncimi i Erion Braçes: Në Divjakë kemi 1 orë e 30 minuta që presim PD të sjellë numëruesit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri Erion Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale akuzon Partinë Demokratike se nuk ka dërguar numëruesit për të filluar procesin e numërimit të votave.

Sipas tij, në Divjakë ka 1 orë e 30 minuta që pret PD të dërgojë numëruesit, por shton se nuk do të presin më dhe do i kërkojnë KZAZ-së që të fillojë numërimi i votave.

“KJO ESHTE CMENDURI!

NE DIVJAKE KEMI NJE ORE E TRIDHJETE MINUTA QE PRESIM PARTINE DEMOKRATIKE TE SJELLE NUMERUESIT PER TE NUMERUAR VOTAT!

NJE ORE E TRIDHJETE MINUTA!

TANI BOLL ME;

PS I KERKON KZAZ TE VENDOSE ME VOTE NISJEN E PROCESIT TE NUMERIMIT MENJHERE!

NJEREZIT DUAN TE LEXOHET E NUMEROHET VOTA E TYRE!

NUMERIMI ESHTE I MONITORUAR, LIVE PER KEDO”, shkruan Braçe.


spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img