Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

“Kjo është çështje e PS”, Vojo Bregu bie dakord me Erion Braçen: Fakti që ish zv.kryeministri po vjen tek qëndrimet tona është për t’u përshëndetur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-sekretari i Ministrisë së Bujqësisë dhe kandidati i LSI në Tiranë, Vojo Bregu është dakord me shqetësimin që ka ngritur ish zv.kryeministri Erion Braçe për sektorin e Buqësisë duke thënë se nuk po funksionon.

Bregu shkruan se edhe pse ka katër vjet që janë ngritur këto problem, askush në qeveri nuk ka bërë as lëvizjen më të vogël për të rregulluar dicka.

“Gjithësesi koha po na jep të drejtë, dhe fakti që ish zv.km po vjen tek qëndrimet tona është për tu përshëndetur” shkruan Vojo në postimin e tij” shkruan Vojo në postimin e tij.

“Dakort me çdo shqetësim të ish-zv.km! Kemi më shumë se 4 vjet që i kemi ngritur këto probleme, kudo ku kemi pasur mundësi, por askush në qeveri nuk ka bërë as lëvizjen më të vogël për të rregulluar diçka.

E vetmja gjë që nuk jam dakort, është fakti që ky nuk është problem i PSSH, aq më shumë të zgjidhet prej PSSH, kur ka pasur gjithë kohën e mjaftueshme që këto problematika në bujqësi ti zgjidhte.

Gjithësesi koha po na jep të drejtë, dhe fakti që ish zv.km po vjen tek qëndrimet tona është për tu përshëndetur” shkruan Vojo në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img