Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Kjo është 23-vjeçarja që humbi jetën pas operacionit në Vlorë (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Brisilda Sadushi është 23-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin e Vlorës.

23-vjeçarja ka ndërruar jetë pas një operacioni që kishte bërë pasi ishte diagnostifikuar me infeksion në bark. Sipas mjekëve nëna e dy fëmijëve kishte qenë në gjendje të lartë me infeksion të përgjithshëm.

23-vjeçarja i është nënshtruar një operacioni dhe më pas ka humbur jetë. Edhe pse mjekët kanë ndërhyrë menjëherë duket se e kanë pasur të pamundur për ta rikthyer në jetë.

Nuk dihet ende se çfarë kompikacionesh ka pasur 23-vjeçarja që I ka shkaktuar vdekjen.

23-vjeçarja qe humbi jeten

Screenshot 33 3
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img