Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Kishte shfaqur simptoma, Voltana Ademi bën testin dhe rezulton pozitive me Covid

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fe642d4958e24dbf02ae0e7d7790390b

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, është infektuar me Covid.

Ademi ka bërë testin e Covid ditën e djeshme dhe sot ka dalë përgjigjia, nga e cila rezulton se është infektuar.

Kryebashkiakja ka bërë testin pas disa kontakteve që ka pasur me persona të infektuar me Covid.

Dyshohet se ajo është infektuar gjatë takimeve në komunitet, sepse më vonë ka pasur temperaturë dhe shenja të Covid.

Pasi i janë shfaqur shenja të Covid, kryebashkiakja ka bërë testin. Nuk dihet nëse i janë nënshtruar testit punonjësit e tjerë të bashkisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img