Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Kishte marrë shtëpi me qira dhe shpërndante drogë, arrestohet gjakovari në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Sarandës ka vënë në pranga një të ri nga Kosova, pasi në posedimin e tij janë gjetur disa doza kanabisi.

Bëhet me dije se aksioni policor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Shtetasi i arrestuar është Henri Gashi, 30-vjec, nga qytetit i Gjakovës. Gashi është kapur në flagrancë nga policia e Sarandës në lagjen nr.1 të qytetit, ku ai edhe jetonte me qira.

Policia ka sqaruar se 30-vjeçari  u shiste lëndë narkotike pushuesve.

Më shumë
spot_img
spot_img