Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kishte lënë qiriun ndezur, merr flakë banesa në Fier

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a37e81b9b4dcbf58d6515f56ddb94d0c

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “8 Shkurti” në Fier, ku një banesë është përfshirë nga flakët.

Bëhet me dije se në katin e parë të një pallati, në banesën e shtetasit Ll. Xh., 76 vjeç, si pasojë e një qeriu të ndezur, ka marë flakë tapeti dhe janë djegur disa orendi.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme material.

Infotmacioni paraprak:

Sot rreth orës 09:40, në lagjen “8 Shkurti” në katin e parë të një pallati, në banesën e shtetasit Ll. Xh., 76 vjeç, si pasojë e një qeriu të ndezur, ka marë flakë tapeti dhe janë djegur disa orendi. Nuk ka persona të lënduar.

Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img