Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kishte dalë vetëm për gjueti, gjendet i pajetë një 65-vjeçar në pyll në Sarandë; ka shenja të shumta në trup (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë, ku një 65-vjeçar është gjetur i pajetë.

Bëhet me dije se është gjetur i pajetë 65-vjeçari Bekim Brahimi në pyll. Mësohet se 65-vjeçari kishte dalë në pyllin e Janjar i vetëm për gjueti. Ai është gjetur i pajetë me shenja të shumta në trup.

Nga informacionet paraprake dyshohet të jetë sulmuar nga kafshët.

Policia ka mbërritur në vendnin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak:

Sarandë Paraditen e sotme, në fshatin Janjar, Konispol, është gjetur në një zonë të pyllëzuar, pa shenja jete shtetasi B. B., 65 vjeç.

Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas ka qënë duke mbledhur bimë medicinale dhe është sulmuar nga kafshë të egra. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img