Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Kishin ngritur sistem droge, arrestohet shqiptari dhe e fejuara në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

1f1d83bef86cbe9c9db86c66bbe6a022

Policia e Milanos ka arrestuar ditën e sotme një shqiptar dhe të fejuarën e tij.

Pas një hetimi të gjatë është zbuluar se 36 vjeçari dhe fejuara 41 vjeçari kishin ngritur një sistem të lartë të shpërndarjes së drogës.

Çiftit i është gjetur në banesë 35 gram kokainë dhe 1645 euro, që i kishin fituar nga shitja e fundit.

Tashmë pritet që Gjykata e Milanos të jap vendimin për dyshen.

Më shumë

spot_img