Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Kishin ndaluar makinën te toka e tij, 27 vjeçari në Lushnjë ‘zë mat’ çiftin e të rinjve dhe iu grabit sendet personale, e pëson nga Policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cf85f4b414948eab36401d46a6b145f1

Një 27 vjeçar është arrestuar nga Policia në Lushnjë pasi ka kërcënuar me thikë dhe i ka grabitur çantën një çifti. I riu quhet Fabjol Dedej.

Çifti i të rinjve ka denoncuar në Polici rastin dhe menjëherë strukturat vendore në Lushnjë janë vënë në lëvizje dhe kanë arrestuar Dedejin. Ndërkohë, ky i fundit ka deklaruar në Polici se ka qenë duke shkuar në tokën e tij, në fshatin Dushk, dhe aty ka parë një automjet të ndaluar me dy persona.

Fabjol Dedej ka parë se brenda mjetit ishin një çift të rinjsh dhe ka debatuar me ta. Nën kërcënimin e thikës ai iu ka marrë sendet personale dhe u ka kërkuar të largohen nga toka e tij.

Të rinjtë kanë njoftuar Policinë, e cila ka shkuar në vendngjarje dhe aty ka gjetur 27 vjeçarin, pranë tokave të tij, dhe e ka arrestuar.

vlcsnap-2020-12-25-13h55m34s021.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img