Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Kishin fshehur kokainën poshtë tapetit të makinës, dënohen dy të rinjtë shqiptarë në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë janë arrestuar nga Policia pasi kishin fshehur në makinë 29 doza kokainë dhe 560 euro cash.

Sipas medieve italiane dy të rinjtë shqiptarë, përkatësisht 32 dhe 33 vjeç u përgjuan nga karabinierët, të cilët pas hetimeve i arrestuan për posedim droge me qëllim shitje në treg.

Ata dolën para Gjykatës ditën e djeshme dhe u dënuan me nga 3 vite burg secili.

Dy të rinjtë u ndaluan mbrëmjen e së hënës, ku gjatë kontrollit në mjetin ku ata po udhëtonin, u gjetën 26 gram kokainë e ndarë në 29 doza, të cilat i kishin fshehur në tapetin e makinës.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img