Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kishin dalë në tre takime, pas refuzimit për takimin e katërt, djali i bën vajzës kërkesën e çuditshme: Kemi harxhuar 70$, më jep gjysmat 

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b506ce510203c1e7b6f7d5053a353a53

Një vajzë ka kritikuar ‘guximin’ e një burri, i cili i kërkoi asaj t’i kthente 35 dollarë pasi ajo vendosi të mos e shihte më pas takimit të tyre të tretë.

Alex Colboth, nga Milwaukee, Wisconsin, mbeti e tronditur nga ajo që i kërkoi burri, më të cilin u njoh nëpërmjet Tinder. Vajza nuk po e besonte se ai i kërkoi asaj t’i rimbursonte gjysmën e parave që kishte shpenzuar gjatë daljeve me të.

39945224-9316263-The_message_from_the_man_pictured_known_only_as_CK_explained_how-a-91_1614688904997.jpg

“Përshëndetje, Alex, shpresoj të jesh mirë. Ne nuk do ta shohim përsëri njëri-tjetrin, kështu që mendoj se është e drejtë të ndajmë koston e takimeve që kemi qenë”, i shkroi ai asaj.

“Unë mendoj se kemi dalë në restorante dhe kafene tre herë ku kam paguar gjithçka për të dy. Unë mendoj se janë 35 dollarë”, tha ai. Ju shoh si një vajzë të ndershme, shpresoj se do të mendoni të më rimbursoni. Faleminderit!”, i tha ai.

39945676-9316263-In_a_follow_up_Tweet_pictured_Alex_offered_an_update_and_clarifi-a-1_1614710341896.jpg

39946062-9316263-image-m-97_1614689816613.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img