Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

“Kishim një lidhje në kohë të largët” Rama për Kodhelin: Mimi ka qenë një super kinge, nga ato që të bën të krijosh fantazi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një takim me gratë dhe vajzat e qytetit të Tiranës.  Gjatë takimit të tij ai ka vlerësuar rrugëtimin e Mimi Kodhelit dhe kontributin e saj që ka dhënë prej vitesh për Partinë Socialiste.

Rama rrëfeu se me Mimi Kodhelin njihen prej vitesh pasi prindërit e tyre asoj kohe kanë patur një marrëdhënie shumë të afërt. Ai e përshkroi atë si një vajzë kinge, teksa shtoi dhe mënyrat si ai përpiqen që ti binte në sy.

 “Mimi është këtu sot pas një rruge shumë të gjatë qysh nga koha kur me Mimin kishim një lidhhje në kohë të largët për shkak të prindërve dhe unë isha i vogël kur prindërit e Mimit vinin për vizitë te shtëpia jonë bashkë me Mimin. Mimi ishte një super kinge me flokë të gjata nga ato lloj kingesh që kur futet në jetën e një adoleshenti krijojnë fantazira dhe gjëja që I bëja unë ishte.

Ne kishim një fushë basketbolli poshtë pallatit dhe Mimi vinte unë shkoja poshtë dhe bëja gjuajtje  që Mimi të shikonte sa i zoti isha për të bërë kosha. Por deri këtu jo më shumë se kaq dhe më pas për shumë vite nuk u takuam më . Më pas punonte në sektorin banker dhe më pas erdhi punoi me mua në Bashkinë e Tiranës. Mimi është një tjetër vajzë grua që është këtu për një arsye”- tha Rama.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img