Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

“Kisha vendosur largimin tim pa kthim”, Berisha në Vlorë: Rrethanat e tilla të zgjojnë dhe nga varri…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berishau në “Foltoren” në Vlorë është shprehur se kishte menduar të largohet pa pasur një kthim.

Ndër të tjera ai tha se rrethant e kanë bërë që të rikthehej dhe të mendonte për projektee.

“Unë ju kam kërkuar ndjesë dhe ju garantoj se në qëndrimin tim nuk ka patur asnjë shkak tjetër përveçse largimit tim pa kthim. Nëse unë imagjinoja të kthehesha unë do të merrja projekt, por kisha vendosur mos kthehesha kurrë. Por rrethanat e tilla të zgjojnë dhe nga varri po të jesh, për ti dalë zot partisë.

Me shumë të drejtë secili mund të pyesë, doktori e ka për vete këtë? Unë ju them jo dhe po e argumentoj shkurt. Në 19 maj në mënyrën më politike, më hakmarrëse unë shpallen non grata për korrupsion. Një njeri që edhe kundërshtari im kur bënte fushata thoshte që nuk është i korruptuar”, u shpreh Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img