Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Kirurgji e suksesshme te 14-vjeçarja me skoliozë dhe neurofibromë gjigante

Lajme të ngjashëm


Më shumë