Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Kinezët bëjnë çmendurira, tentojnë të pjekin mishin nga marmita e Lamborghinit, por digjet makina (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kinezët nuk kanë të ndalur me çmenduritë e tyre dhe eksperimentet që shokojnë botën.

Së fundmi disa të rinj në Kinë tentuan të piqnin mish me flakën e nxjerrë nga marmita e një Lamborghini Aventador, por eksperimenti nuk i përmbushi pritshmëritë e tyre.

Pas disa sekondave tentative, makina nxehet dhe fillon të lëshojë tym në pjesën e pasme aty ku dhe është motorri i saj. Kjo makinë kushton deri në 400 mijë euro, por në Kinë për shkak të taksave të larta.  

Më shumë

spot_img
spot_img