Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Kina përshkallëzon luftën tregtare më Trump, vendos tarifa 60 miliard dollarë për mallrat e SHBA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sakaq, ekonomistët kanë paralajmëruar se tarifat e Trump mund të bëjnë një gamë të gjerë të mallrave të konsumit të prodhuara në Kinë më të shtrenjta, duke përfshirë kondicionerët, mobiljet dhe çantat./ NEWSBOMB.AL

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img