Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Kim Kardashian u shfaq me fanelën e Romës, provokon keq klubi i Lazios dhe i kujton topin poshtë këmbëve nga Mancini

Lajme të ngjashëm

Rivaliteti i ashpër mes Romës dhe Lazios vazhdon të luhet edhe jashtë fushës së blertë, jo me tifozët, por në…internet. Shkak për “xixat” e rradhës është bërë influenceria me famë botërore, Kim Kardashian, e cila është shfaqur veshur me fanellën e Romës të sezonit 1997-98. Klubi romak ka ndarë foton në rrjete sociale me mbishkrimin “Mamma mia, Kim!”.

I menjëhershëm ka qenë edhe thumbimi i Lazios të cilët, në rrjete sociale e kanë ndarë gjithashtu foton e Kim Kardashian por duke shtuar një video ku lazialët mposhtën plot katër herë në atë sezon rivalët e Romës.

Bardhekaltërit, të udhëhequr nga Roberto Mancini, dominuan rivalët e tyre në qytetin e përjetshëm duke e shijuar në maksimum atë sezon.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AS Roma (@officialasroma)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S.S. Lazio (@official_sslazio)

Më shumë