Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Kim Kardashian ‘ngrin’ vezët, Paris Hilton e frymëzuar nga veprimi i saj: Çdo grua duhet ta bëjë këtë”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

788ad59338c10554c18837bac6ee40e0

Një nga emrat më të njohur të trashëgimtarëve të dinastisë Hilton, Paris Hilton ka shprehur mbështetjen e saj ndaj yllit Kim Kardashian për ngrirjen e vezëve.

Gjithçka nisi kur Kim Kardashian shprehu se ka ngrirë vezët.

39-vjeçarja Paris, është shprehur sesi Kim është frymëzim për atë pasi një veprim i tillë duhet të shihet si një emancipim dhe si një kontroll ndaj vetes, ndaj asaj që duam për jetën tonë.

Kujtojmë se e para shqiptare që bëri bujë me vezët e ngrira është Bleona.

Akoma edhe sot përflitet për veprimin e papërtypshëm nga koncepti shqiptar.

Mesa duket edhe 41-vjeçarja ka ndjekur rrugën e Kardashian e cila e ka bërë këtë gjë shumë vite më parë.

 

Screenshot_16.jpgScreenshot_17.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img