Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Kim Kardashian ngacmon ndjekësit me fotot e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian është padyshim një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it botëror.

Modelja, tashmë biznesmene e sukseshme është shumë aktive në rrjete sociale, dhe njihet për fotot e saj shpeshherë provokuese.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku dhe ka reklamuar koleksionin e saj të veshjeve. Ato janë pjesë e veshjeve intimo për femra.

Kim shihet me një palë mbathje tip boxera dhe një palë reçipeta shumë të ngushta pas trupit, të cilat i tregojnë format e kolme. Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta.

Më shumë
spot_img
spot_img