Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E vetmuar në Malibu, Kim Kardashian nuk shpëton nga paparacët: Fotografohet me bikini minimaliste dhe shumë ‘hot’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian ka shkuar në Malibu për të pushuar, por mesa duket as atje nuk i ka shpëtuar fotove të paparacëve.

13.jpg

Kohët e fundit u përfol për një krisje mes saj dhe Kanye West, e teksa këto foto tregojnë më shumë, pasi Kim është parë e vetme në Malibu.

14.jpg

Ajo ka thënë se edhe pse është e izoluar nga Covid-19, vijon të bëjë stërvitje përpara orës 7 të mëngjesit, me trajneren e saj Melissa Alcantara.

15.jpg

Dhe padyshim që stërvitja ka bërë punë, pasi Kim duket në një formë perfekte.

16.jpg

Ajo së fundi është fotografuar me disa bikini minimaliste, teksa shëtit në shtëpinë e plazhit në Malibu, që e ka marrë me qira.

18.jpg

19.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img