Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Kim Kardashian në lidhje me aktorin 14 vite më të vogël (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian ka nisur një lidhje dashurie me aktorin 27 vjeçar, Pete Davidson, i cili është 14 vite më i vogël se ajo.

Por në. dashuri mosha është thjesht një numër. Lajmin për lidhjen e ka konfirmuar “Page Six”.

Së fundmi po qarkullonin lajme për një lidhje me tyre, pasi ishin parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak ditë më parë, aktori festoi ditëlindjen në shoqërinë e Kimit, por edhe të mamasë së saj.

Kujtojmë q Kim u divorcua nga reperi Kanye West pak muaj më parë dhe duket se ka gjetur ngushëllimin dhe dashurinë tek Pete Davidson.

Screenshot 30 8
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img