Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Kim Kardashian me bikini në dëborë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo është folur e përfolur për të pasmet e saj të mëdhaja dhe me aq sa na ka treguar, besoj se të gjithë biem dakort që kjo vajzë është vërtet tunduese.

Këtë herë, Kardashian ka veshur vetëm një palë bikini dhe ka dalë të “çajë” dëborën.

“Është ftohtë këtu jashtë”- shkruan sipër fotos Kim.

Ndoshta këngëtarja ka ndjerë vërtet të ftohtë por fansat e saj janë ngrohur më shumë se kurrë nga “dëbora lakuriqe” e saj.

Epo… rrofshin të pasmet! 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img