Kim Kardashian i bën grim Marios, parukierit të saj shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 13:15 10-01-2017 Kim Kardashian i bën grim Marios, parukierit të saj shqiptar

Kim Kardashian dhe grimieri i saj shqiptar Mario duket se kanë raporte mjaft të mirë bashkë.

Vetë grimieri ka publikuar një foto ku ata duket se kanë ndërruar rolet me njëri tjetrin ku jo si zakonisht, Kim i bën grim Marios.

Fotoja është bërë virale në rrjetet sociale është komentuar pozitivisht nga fansat.

mario6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdiq nga i ftohti, viktima baba i tre fëmijëve jetonte në këtë "farë" banese (FOTOT)
Vrau policin në Lezhë, nis seanca tek Krimet e Rënda për David Qosen »
Article Logic
Execution time: 0.0123450756073
array(1) { ["section"]=> string(65) "kim-kardashian-i-ben-grim-marios-parukierit-te-saj-shqiptar-65116" }