Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Kim Kardashian habit me deklaratën: Do të haja edhe m*t nëse…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Kim Kardashian ka habitur ndjekësit me deklaratën e saj, duke thënë se do ishte e gatshme të hante edhe jashtëqitje nëse kjo do ta mbante të re.

Në një intervistë në “New York” Times”, ajo tha se do të provonte gjithçka që të mbetej e re dhe e bukur.

“Nëse do të më thoshit se do të më duhej të haja jashtëqitje çdo ditë dhe do të dukesha më e re, mund ta bëja. Unë thjesht mundem”, është shprehur Kim me shaka.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img