Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Kim Kardashian braktis televizionin, ja me çfarë do të merret

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian ka dhënë së fundmi një lajm të trishtë për gjithë fansat e saj.

Ajo ka bërë me dije se nuk do të jetë më pjesë e reality shoë-t ‘Keep up ëith Kardashians’ dhe do të përqëndrohet në punën e re të saj si avokate.

Kim ka zbuluar së fundmi planet për të nënshkruar një kontratë 4 vjeçare me e një firmë ligjore në San Francisko gjë që do ta detyrojë të heq dorë nga të gjitha angazhimet e saj në televizion.

Kim i është dedikuar plotësisht studimeve në avokati dhe ka treguar se do të ndjek hapat e të atit të saj i cili ka qënë një avokat i njohur.

‘Unë mendoj se babai im është shumë krenar për mua. Babai im gjithmonë më ka mësuar se puna e vështirë është me të vërtetë e rëndësishme ndaj në 10 vite kam menduar që të heqë dorë dhe të përqendrohem në avokati,’ ka thënë Kim Kardashian.

 

Më shumë
spot_img
spot_img