Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Kim hap arkivat: Publikon foton e ëmbël me prindërit dhe motrat, ja si dukej familja Kardashian në vitet ’90

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8edb7f7f72297201cfc9bd51ae0fa11e

Kim Kardashian ka publikuar një foto arkive të disa viteve më parë, me prindërit dhe motrat e saj, Khloe e Kourtney.

Modelja dhe biznesmenia e famshme ka kujtuar kohët e bukura që shpenzonte me familjen e saj në vitet ’90.

Capture8.PNG

Asokohe në familjen Kardashian nuk ka qenë as Kylie dhe as Kendall Jenner, pasi ato janë motra nga një baba tjetër, por e gjithë familja jeton së bashku dhe të pesta motrat shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img