Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Kika për Veselin: Është homoseksual. Reagon fituesi i Big Brother

spot_img

Lajme të ngjashëm

8f4a49c34fd203c5e9801d90ff6fbeb3

Ish banori i Big Brother Albania, Kreshnik Husaj ka reaguar pas aderimit të Vesel Kurtishajt në PDK.

Veseli, fituesi i edicionit të fundit të Big Brother Albania është bërë anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës dhe ky vendim i tij ka zgjuar reagimin e menjëhershëm të ish banorit tjetër, i njohur si Kika.

Kika e ka quajtur homoseksual Veselin duke thënë se këtë e ka bërë të përfaqësuar në politikë komunitetin “LGBT”.

Për Gazetën Express, Veseli fillimisht ka thënë se nuk e njeh Kikën, të cilin më vonë e quajti njeri me probleme mendore.

“Nuk kam pse të merrem me deklaratat e një njeriu me probleme mendore. I uroj shërim të shpejtë”, ka thënë Kurtishaj.

Kika dhe Veseli ishin banorë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, në edicionin e tetë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img